izmir oto kurtarma Oto Kurtarma Çekici Hizmetleri Yol Yardımı İzmir KAMPANYA!      22-06-24'e kadar çekici hizmetlerinde %10 indirim.                                                                                                                
Gaziemir Oto Kurtarma
Gaziemir Yol Yardım

 

İzmir Çekici Oto Krutarmaİzmir Oto Kurtarma

Gaziemir bölgesi başta olmak üzere tüm İzmir'e çekici hizmeti vermekteyiz. Sizde aracım yolda kaldı, lastik patladı, akü bitti, su kaynattı, trafik kazası yaptım, aracım arızalandı, yakıt bitti, diyorsanız ve çekici hizmetine ihtiyacınız olduğu her zaman profesyonel yol yardım ekibimizden güvenle yardım alabilirsiniz. Aracınızın muhtemel arızasını anında tespit ediyor, gerekirse yerinde tamir hizmeti sunuyoruz.

25 yıllık tecrübe ile yıllardır yolda kalmış araçların imdadına yetişiyoruz. Bu görevi yolda kalmışa yardım etme ahlakı ile severek ve profesyonelce yürütüyoruz.

Firmamıza ait 9 adet yol yardım aracımız bulunmaktadır. Araçlarımız İzmir ve Gaziemir semtlerinde sürekli hareket halinde olup, uydudan takip edilerek operasyon merkezimizden yönlendirilmektedir. Olası kaza - arıza gibi durumlarda adres tespiti yapıldıktan sonra bölgeye en yakın araç üzerinden fiyatlandırma yapıldığı için kesinlikle indirimli fiyatlardan çekici hizmetine ulaşırsınız.

Ayrıca hizmetlerimiz arasında şehirlerarası araç taşıma, motosiklet taşıma, basit araç tamiri, akü takviyesi, 7 emin, araç parkı, lastik tamiri, yakıt ikmali gibi bir çok çözüm tek çatı altında toplanmıştır.

Deneyimli personel, çözüm odaklı yaklaşım ile yıllardır yolda kalmış bir çok araca yardım etmiş, her bir müşterimiz ile dostane ilişkiler geliştirmiş durumdayız.

Araçlarınızı kendi aracımız bilip, her zaman yanınızda olmaktan şeref duyarız.

İzmir Oto Kurtarma Ekibi.

İzmir Çekici Oto Krutarma
Kayar Zemin Çekiciler

El freni bırakılabilen ve lastikleri dönebilen araçların kurtarılması.

 

İzmir Çekici Oto Krutarma
Ahtapot Askı Çekici

Ahtapot askı şeklinde ve diferansiyel kilitli araçların çekiminde kullanılır.

Neden Daha Fazla Ödeyeyim?

Uydu sistemi ile takip edilen araçlarımızdan anlık olarak bulunduğunuz konuma en yakın çekici aracımız sizin konumunuza yönlendirilir, böylece hem zamandan hem de paradan tasarruf etmiş olursunuz. Araçlarımız İzmir ve yakın çevrelerinde sürekli hareket halinde olduğundan, emin olun size en yakın çekici biziz.
HEMEN ARA

24/7 Çekici & Tamir

Gece yada gündüz, günün her saati yol yardım ekibimiz hazır bir şekilde sizlere yardım etmek için beklemektedir. Sitemiz üzerinden nerede olduğunuzu bilmiyorsanız bile size bir telefon kadar yakınız.
HEMEN ARA

24/7 Yol Yardım :
İzmir Oto Kurtarma   (0538) 226 40 96 
info@ucaryolyardim.com.tr


 

Türk Web Ajans