Cekici vinc Oto Kurtarma Çekici Hizmetleri Yol Yardımı İzmir KAMPANYA!      22-06-24'e kadar çekici hizmetlerinde %10 indirim.                                                                                                                
Gaziemir Oto Kurtarma
Gaziemir Yol Yardım

 

YOL YARDIM ARAÇLARIMIZ

Küçük Araçlar :

İzmir Çekici Oto Krutarma

Yol yardımı amaçlı kullandığımız, lastik patlaması, basit araç arızaları, akü takviyesi ve yakıt ikmali gibi hizmetleri müşterilerimize ulaştırdığımız küçük yol yardım araçlarıdır.

 


 

Büyük Araçlarımız :

İzmir Çekici Oto Krutarma

Kayar zeminli çeki halatlı ve her çeşit kara taşıtını üzerinde taşıyabilecek kapasite çekici kurtarıcı araçlarımızdır. En etkin kullanılan yol yardım araç modelidir.

 


 

Ahtapot Araçlarımız :

İzmir Çekici Oto Krutarma

Diferansiyel arızası, içerisine girilemeyen araçlar, bir engelin üzerinden aşması gereken araçlar gibi bir çok alanda kullandığımız kaldır - götür mantığında çalışan özel ahtapot vinç sistemi ile donatılmış kurtarıcılarımızdır.

İzmir Çekici Oto Krutarma
Kayar Zemin Çekiciler

El freni bırakılabilen ve lastikleri dönebilen araçların kurtarılması.

 

İzmir Çekici Oto Krutarma
Ahtapot Askı Çekici

Ahtapot askı şeklinde ve diferansiyel kilitli araçların çekiminde kullanılır.

Neden Daha Fazla Ödeyeyim?

Uydu sistemi ile takip edilen araçlarımızdan anlık olarak bulunduğunuz konuma en yakın çekici aracımız sizin konumunuza yönlendirilir, böylece hem zamandan hem de paradan tasarruf etmiş olursunuz. Araçlarımız İzmir ve yakın çevrelerinde sürekli hareket halinde olduğundan, emin olun size en yakın çekici biziz.
HEMEN ARA

24/7 Çekici & Tamir

Gece yada gündüz, günün her saati yol yardım ekibimiz hazır bir şekilde sizlere yardım etmek için beklemektedir. Sitemiz üzerinden nerede olduğunuzu bilmiyorsanız bile size bir telefon kadar yakınız.
HEMEN ARA

24/7 Yol Yardım :
İzmir Oto Kurtarma   (0538) 226 40 96 
info@ucaryolyardim.com.tr


 

Türk Web Ajans